Panākumi atklātajās sacensībās klinšu kāpšanā „Sasaites 2013”

OLYMPUS DIGITAL CAMERA2013.gada 9.-10.martā norisinājās klinšu kāpšanas sacensības, kuras organizēja Bērnu un jauniešu centrs  „Daugmale”. Sacensībās ar labiem panākumiem piedalījās arī audzēkņi no Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” sporta tūrisma pulciņa

9. martā startēja jaunākie dalībnieki veicot vienu distanci, kurā pielietoja savas klinšu kāpšanas un alpīnisma tehnikas iemaņas. D- grupā zēnu konkurencē Maksis Milzarājs un Dāvids Zakrevskis izcīnīja 3.vietu. Vidējās grupas dalībnieki veica vienu distanci, kurā tika parādītas klinšu kāpšanas iemaņas, pārinieku sadarbība, pareizas taktikas izvēle un, protams, alpīnisma tehnika. C-grupā meiteņu konkurencē Anna Jete Gauja un Antra Kacena izcīnīja 2.vietu, Rebeka Ziedone un Gabriela Petroviča izcīnīja 5.vietu, jauktajā konkurencē Kristīne Apsēna un Matīss Ziedonis izcīnīja 2.vietu.

10. martā startēja vecākā grupa. Sacensībās savas zināšanas vajadzēja pielietot sešās dažādu grūtību distancēs: grūtajā kāpšanā, glābšanas darbos, pārceltuvē pa margu caur mezglu, slīpā pārceltuve, svārsts, kontrolsvārsta pacelšanā un nolaišanā. B-grupā meiteņu konkurencē Linda Toča un Ilga Baumane izcīnīja 3.vietu, Annija Grebeža un Ieva Grauduma izcīnīja 5.vietu, bet zēnu konkurencē Toms Cinītis un Mārtiņš Kacens izcīnīja 9.vietu.