Orientēšanās pulciņa audzēknes izcīna medaļas Latvijas čempionātā

Rīgas Skolēnu pils orientēšanās sporta pulciņa audzēknes Madara Brice un Elizabete Blūmentāle izcīna medaļas Latvijas čempionātā orientēšanās sportā. Sestdien vidējā distancē M.Brice pārliecinoši ar 1minūtes un 37 sekunžu pārsvaru izcīnīja Latvijas čempiones titulu junioru grupā (D-20), bet E.Blūmentāle šajā pašā grupā izcīnīja bronzas medaļu. Līdz otrajai vietai pietrūka tikai 5 sekundes. Svētdien kopā ar pieredzējušo komandas līderi Līgu Ārnieci (Skolēnu pils orientēšanās pulciņa bijusī audzēkne) Madara un Elizabete Elites grupā pieaugušo konkurencē izcīnīja 2.vietu un ieguva sudraba medaļas Latvijas čempionātā stafetēs. Abas mūsu audzēknes tehniski sarežģītajā piejūras apvidū demonstrēja lielisku sniegumu.

2016.09.03-04 LR chemp-orient

3. un 4. septembrī ar Latvijas čempionātu vidējā distancē un stafetēs atsākās sezonas rudens sacensību periods. Sacensības norisinājās Ventspils apkārtnē – sestdienas vidējā distance Jaunupē, bet stafešu sacensības Ventspils pilsētas Piejūras parka teritorijā. Latvijas čempionātā vidējā distancē par medaļām cīnījās 642 sportisti 37 vecuma un meistarības grupās, bet svētdien uz starta izgāja 171 stafešu komanda.

Liels prieks arī par Latvijas izlases dalībnieku Dāvi Dišleru, bijušo Skolēnu pils audzēkni, kurš kļuva par divkārtēju Latvijas čempionu Elites grupā – izcīnīja zelta medaļas gan individuāli vidējā distancē, gan, kopā ar kluba “Ozons” biedriem, stafetē.