Panākumi izstādē – konkursā „Mode Latvijā 20.gs.”

Rīgas Skolēnu pils audzēkņi ar panākumiem piedalījās BJC „Bolderāja” un Rīgas Vēstures un kuģniecības muzeja kopīgi rīkotajā izstādē – konkursā „Mode Latvijā 20.gs.”, kas notika Rīgas pilsētas Centrālās bibliotēkas telpās (Bērnu literatūras nodaļā, 7.stāvā, Brīvības ielā 49/53). Izstāde būs aplūkojama līdz Jaunajam Gadam.
Izstādē – konkursā piedalījās daudzu Rīgas skolu un interešu izglītības centru audzēkņi ar tērpu skiču zīmējumiem, tērpiem, kurus demonstrē lelles, ar tērpu un modes aksesuāriem, ar pašu šūtiem tērpiem, kuri eksponēti uz manekeniem vai speciāliem turētājiem. Izstādē piedalījās Skolēnu pils floristikas pulciņa audzēkņi gan ar tērpiem no floras materiāliem, gan no modes aksesuāriem. Divas pulciņa audzēknes – Diāna un Laura ieguva skaistās statuetes un diplomus par oriģinalitāti, visi pārējie dalībnieki saņēma balvas un diplomus par piedalīšanos.
Ar ļoti labiem rezultātiem startēja arī Skolēnu pils skolotājas Antras Žīgures meitenes no apģērbu stila un modes pulciņa. Tika iegūta 1.vieta – Ievai, divas 2.vietas- Elīnai un Viantai, kā arī 3.vieta- Dārtai. Šis mūsu pulciņš izstādē piedalījās ar 10 darbiem un tērpu demonstrējumos ar 8 modeļiem. Visas meitenes saņēma piemiņas balvas un diplomus, bet vietu ieguvējas- godalgas.
Pasākumā ar vakara tērpu kolekciju piedalījās arī Skolēnu pils skolotājas Elgas Šmites modes akadēmijas audzēknes, kuras arī saņēma gan piemiņas balvas, gan diplomus.
Darbus vērtēja kompetenta žūrija, kurā bija mākslinieki un speciālisti no Rīgas Vēstures un kuģniecības muzeja.
Pasākums bija kupli apmeklēts, labi noorganizēts, dāvāja gandarījumu par paveikto gan bērniem, gan pedagogiem, gan izstādes apmeklētājiem. Paldies BJC „Bolderāja”! Lai izdodas arī turpmāk!

Floriste, Skolēnu pils floristikas pulciņa skolotāja Sarmīte Hippe

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.