Meiteņu kamerkoris „Tonika” dzied Tukuma Evaņģēliski luteriskajā baznīcā

Kamerkoris „TONIKA” februārī dziedāja jau ceturto cikla APEX CORDIS koncertu. Šoreiz tas sakrita ar Latvijas Kordiriģentu asociācijas aicinājumu 22.februārī visiem Latvijas koriem plkst.18.00 vienoties vienā kopīgā enerģijas varavīksnē, dziesmotā palīdzības akcijā Latvijas pensionētajiem diriģentiem.
Koru kultūra un bagātīgais mantojums ir Latvijas vērtība un lepnums. Lai atbalstītu Latvijas kordiriģentus, kuri patlaban jau ir pensijā, Latvijas kordiriģentu asociācija sadarbībā ar Swedbank 22.februārī rīkoja unikālu Vislatvijas koru labdarības akciju -koncerti „Ar dziesmu palīdzēsim” izskanēja vienlaikus vairāk kā 60 Latvijas pilsētās un mazpilsētās.
Kamerkora „Tonika” balsis šī cikla ietveros jau skanējušas Skaistkalnē, Lubānā, Kolkā, Mazirbē, atskaņojot Rietumeiropas garīgo mūziku, aptverot laika posmu no tās pirmsākumiem līdz mūsdienām. Tukuma koncerta programmā iekļauta latviešu komponistu mūzika, latviešu tautas dziesmas, kas pilnas siltuma, dziļuma un spēka, tā, kas mums vajadzīgs visvairāk. Siltums, sirds siltums, sirds gudrība, sirds dāsnums, sirdsapziņa, sirdsmiers, spēks un ticība.