Radošā rakstīšana

Radošās Rakstīšanas Rudens

BJC “Rīgas Skolēnu pils” šajā sezonā sācis darboties “Radošās Rakstīšanas” pulciņš, kas apvieno zinātkārus, piedzīvot, iepazīt un redzēt ieinteresētus jauniešus vecumā no 14 līdz 18 gadiem.

Jau pirmā mācību mēneša laikā esam paguvuši izbaudīt melnbaltā foto burvību, analizējot gan foto teoriju, gan apskatot pasaulslaveno Sandro Millera un Džona Malkoviča kopdarbu Latvijas Nacionālajā Mākslas muzejā. Tāpat arī esam paviesojušies spēcīgas emocijas raisošajā izstādē “Feministiskie skatījumi”, kas runā par fundamentālām, ļoti svarīgām tēmām.

Pēc izstāžu apmeklējuma esam rakstījuši esejas par to, kas mūs uzrunā un iedvesmo fotomākslas baudīšanas laikā. Kādas emocijas raisa fotogrāfija, kā uz pasauli raugās foto mākslinieks. Tāpat oktobrī esam bijuši arī uz Valmieras drāmas teātra viesizrādi “Kalendārs mani sauc”, iepriekš izlasot arī Andra Kalnozola oriģināldarbu, kas pirms trim gadiem saviļņoja daudzu jauniešu prātus.

Skolēnu brīvdienās grasāmies redzēto un izlasīto vēlreiz pārdomāt katrs individuāli, lai taptu esejas par to, ko katram no mums nozīmē draudzība, attiecības ar līdzcilvēkiem un sabiedrības atbalsts.

Ja arī tu vēlies piebiedroties “Radošās Rakstīšanas” pulciņam,nāc 16. oktobrī plkst.16.00 uz BJC “Rīgas Skolēnu pils” uz individuālajām pārrunām (iepriekš piesakoties pie skolotājas Ilzes Zālītes 26321925)