Esam pagarinājuši darbu iesniegšanas termiņu līdz 31.maijam apakštēmai – Centra labiekārtota pagalma skiču un maketu konkurss!

Paldies tiem dalībniekiem, kas savus darbiņus jau iesnieguši!

Aicinām piedalīties mūsu rīkotajā radošo darbu atklātajā konkursā – izstādē ikvienu: gan Pils draugus, audzēkņus un skolotājus, gan mazus un lielus, gan māksliniekus, sekretārus un sportistus!

Šo konkursu-izstādi veltīsim  Rīgas Skolēnu pils 80 gadu jubilejai, kurai katrs no mums var radīt savu dāvanu! Konkursa mērķis ir rosināt dalībnieku iztēli, fantāziju, radošo darbību, attēlojot savas vīzijas par Rīgas Skolēnu pili gan vizuālajā un vizuāli plastiskajā mākslā, gan dažādos maketos, lego, fotokolāžās, kokapstrādē, datorgrafikā, īsfilmās un citās tehnikās.

Konkurss sevī ietver divas nozīmīgas apakštēmas:
1. Centra labiekārtota pagalma skiču un maketu  konkursu, kurā var izmantot pievienoto foto (pielikumā) kā pamatu jebkurā tehnikā veiktam radošam darbam (darbu iesniegšana pagarināta līdz 2021.gada 31.maijam klātienē Kr.Barona ielā 99,103.-4.kab. vai digitālās tehnikās veikto darbu iesūtīšana elektroniski uz e-pastu: [email protected]);

2. Brīvi radošu konkursu, veidojot savu vīziju par Rīgas Skolēnu pili kā ”Manu nākotnes pili” jebkurā tehnikā (darbu iesniegšana līdz 2021.gada 19.augustam klātienē Kr.Barona ielā 99,103.-4.kab. vai digitālās tehnikās veikto darbu iesūtīšana elektroniski uz e-pastu: [email protected]).

Spied šeit, lai iepazītos ar konkursa -izstādes nolikumu.

Svinēsim kopā!

Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.