ALĪNA- DIVKĀRTĒJĀ LATVIJAS JAUNATNES OLIMPIĀDES ČEMPIONE ŠAUŠANĀ

2011. gada 1.-3. jūlijā Tukumā notika 2011. gada Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiādes sacensības ložu šaušanā. Sacensībās piedalījās dalībnieki no tradicionāliem šaušanas sporta novadiem, bet pirmo reizi piedalījās arī sportisti no Ventspils, Talsu, Gulbenes, Viļakas un Valkas novadiem.

Rīgas Skolēnu pils šaušanas pulciņa audzēkņi tika uzaicināti startēt Rīgas pašvaldības ložu šaušanas komandā. Pirmajā dienā olimpiskajā PP-40 (pneimatiskā pistole 40 ieskaites šāvieni) vingrinājumā startēja mūsu Alīna Lekavičute, Baiba Lāce un Linda Pūga. Cīņa par Olimpiādes medaļām notika līdz pēdējam šāvienam. Noslēgumā veiksmīgāka bija Alīna un otro reizi izcīnīja Olimpiādes čempiona titulu un zelta medaļu. Pirmo reizi Alīna to panāca 2009. gadā Valkā. Otro vietu ar tādu pašu rezultātu kā Alīnai (pēdējā sērija sliktāka) vicečempiona godu un sudraba medaļu izcīnīja Baiba Lāce.Otrā dienā olimpiskajā vingrinājumā PŠ-40 (pneimatiskā šautene 40 ieskaites šāvieni) startēja mūsu Viktorija Andžāne, Anete Rozmane un Kristīne Savina. Cīņa notika par 2. un 3. vietu, jo pirmo, ar sporta meistara rezultātu 1. maiņā, nodrošināja dobelniece Sintija Strautmane. 3. vietu ļoti smagā cīņā izcīnīja mūsu Viktorija zaudējot 2. vietas ieguvējai Dacei Petrovskai tikai 1 punktu. 4. vietu izcīnīja mūsu Anete Rozmane (pagājušās olimpiādes čempione Valkā). Uzrādot personīgo rekordu Kristīne izcīnīja 5. vietu.

Olimpiādē tika apbalvoti 1.-6. vietu ieguvēji ar diplomiem un medaļām.

Rīgas dome mūsu komandai sagādāja simpātiskus treniņtērpus un transportu.