Skolēnu pils šāvējas kļūst par septiņkārtējām Latvijas čempionēm ar jaunu Latvijas rekordu!

Skolenu pils sausana 2013.01.05-06 LR komand-chemp-1Rīgas Skolēnu pils šaušanas pulciņa komanda 2013. gada  5.-6. janvārī Tukumā aizstāvēja pils un Rīgas prestižu Latvijas 2013. gada Komandu čempionātā šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem.PŠ-40 vingrinājumā (40 šāvieni ar šauteni) RSP komanda: KRISTĪNA MUSĻIMOVA, VIKTORIJA ANDŽĀNE un  ANETE ROZMANE, labojot Latvijas rekordu komandām par 5 punktiem, SEPTĪTO reizi kļuva par Latvijas čempionēm un izcīnīja zelta medaļas. Vēl jāņem vērā, ka saskaņā ar jaunajiem sacensību noteikumiem, vingrinājums bija jāizpilda par 20 min ātrāk, kā arī Kristīna bija nopietni saaukstējusies un Viktorija ar Aneti kārto savu pirmo eksāmenu sesiju LU , un viņas nebija savā labākajā sportiskajā formā.

2. vietu izcīnīja Aizputes novada komanda un negaidīti pirmo reizi bronzas medaļas izcīnīja Krāslavas sporta skola.

Lielu pārsteigumu sagādāja Latvijas jaunatnes čempione Evelīna Beinaroviča, kura PŠ-40 vingrinājumu izpildīja ar tikko iegādāto šaušanas formu un pirmo reizi uzrādīja sporta meistara kandidāta rezultātu, labojot personīgo rekordu par 12 punktiem. Tagad Evelīna ir stabila Rīgas pašvaldības izlases dalībniece Latvijas 2013. gada Jaunatnes olimpiādei šaušanā Ventspilī 15.-16. jūnijā.

PP-40 vingrinājumā (40 šāvieni ar pistoli) RSP komanda Karīne Blakunova, Linda Pūga un Aļona Krotova izcīnīja augsto 4. vietu. Individuāli vislabāk nostartēja Karīne un izcīnīja 5.vietu.

Šo sacensību ugunslīnijas vecākā tiesneša pienākumus kārtējo reizi veica skolotājs Juris Gabranovs.

Pateicamies Rīgas Skolēnu pils administrācijai par morālo atbalstu un RDIKSD par jauniegūto šauteni un šaušanas formu.