NEGAIDĪTA SENSĀCIJA

Par sensāciju parūpējās un lielu gandarījumu sagādāja Rīgas Skolēnu pils šaušanas pulciņa audzēkne Aļona Krotova Suvalku (Polija) IV Starptautiskajās šaušanas sacensībās 2012. gada 24. – 25. aprīlī. Būdama tikai pusaudze jauniešu konkurencē (vērtēja bez dzimuma atšķirībām) Aļona izcīnīja I vietu un zelta medaļu pneimatiskās pistoles vingrinājumā. Otrā dienā Aļona uzvarēja un saņēma kausu arī pistoļnieku finālā, kurā startēja 15 vislabākie sportisti (bez vecuma un dzimuma ierobežojuma). Pēc šī panākuma no saviļņojuma Aļona sirsnīgi izraudājās.Superfinālā, kur startēja 6 labākie šauteņnieki un 6 pistoļnieki Aļona izcīnīja ļoti augsto 5. vietu. Šis sensacionālais panākums bija ļoti negaidīts ne tikai mums, bet arī Aļonai. Esam gandarīti par ieguldīto laiku un darbu.

Sacensību visaugstākās kvalitātes rezultātu uzrādīja Anete Rozmane sieviešu konkurencē Olimpiskajā PŠ-40 vingrinājumā – 389 punkti (Latvijas sporta meistars). Šajā vingrinājumā 4. vietu izcīnīja Rīgas čempione komandām Kristīna Savina (potenciālā Rīgas pašvaldības komandas kandidāte).

Sieviešu konkurencē sudraba medaļu izcīnīja Karīne Blakunova olimpiskajā PP-40 vingrinājumā ar rezultātu 367 punkti viņa ir potenciālā Rīgas izlases kandidāte startam III Latvijas Olimpiādē.

Zelta medaļu junioru vērtējumā izcīnīja Emīlija Mikalauska PŠ-40 vingrinājumā, bet sudraba medaļu – Jekaterina Djogteva.

Savu personīgo rekordu laboja sacensību visjaunākā dalībniece Katrīna Ģēvele.

Pateicamies Ivetai Freimanei par morālo atbalstu un Vilnim Bureņam par izturību un palīdzību.