LR 63. skolēnu sporta spēļu sacensības 100 lauciņu dambretē

6.martā norisinājās Latvijas 63. skolēnu sporta spēles 100 lauciņu dambretē. Jēkabpilī četrās vecuma grupās startēja vairāk kā 200 jauno dambretistu.

Junioru (U-19) grupā Skolēnu pils komanda: Ilmārs Galanskis, Rolands Stašuls, Arta Niedra un Agate Logina izcīnīja 3. vietu, bet Ilmāram Galanskim 3. vieta jauniešu konkurencē.Kadetu (U-16) grupā RSP komanda palika 4. vietā, bet Arturam Mitenbergam – dalīta 3/4. vieta.

Minikadeti (U-13) tāpat kā 64 lauciņu dambretē par vienu punktu atpalika no 3.vietas un ieņēma 4. vietu.

RSP jaunās cerības (U-10) Aleksandrs Černovs, Pēteris Pērkons, Simona Brokāne un Jekaterina Žitņikova ieguva 1. vietu, bet Aleksandram Černovam – 1. vieta zēnu konkurencē un Jekaterinai Žitņikovai – 3. vieta meiteņu turnīrā.

No 24  skolēnu sporta spēlēs startējušajiem RSP dambretes pulciņa audzēkņiem 16 iekļuva LR jaunatnes čempionāta finālsacensībās, ierindojoties pirmajā desmitniekā savā vecuma grupā.