Ilgoņa Freimaņa kauss – mūsu

Šaušanas pulciņa audzēkņi tika uzaicināti piedalīties Ilgoņa Freimaņa piemiņas sacensībās Dobelē 2010.gada 20.novembrī. Izcilais šaušanas sporta treneris ir izaudzinājis vairākus čempionus un neskaitāmus Latvijas čempionus. I.Freimanis no mums šķīrās 2009.gada rudenī, tāpēc turpmāk Latvijā būs vēl vienas starptautiskās sacensības šaušanas sportā, lai vienmēr atcerētos I.Freimani. Sacensībās šogad piedalījās pārstāvji no visas Latvijas (pat no Krāslavas), kā arī no Igaunijas un Lietuvas.

PŠ-40 (40 šāvieni ar šauteni) Ilgoņa Freimaņa piemiņas kausu izcīnīja mūsu Latvijas II Olimpiādes čempione Kristīna Musļimova ar sporta meistara rezultātu 388 punktiem no 400 iespējamiem. 2.vietā palika Igaunijas pārstāve, bet par 1 punktu mazāk – 3.vietā mūsu Viktorija Andžāne.

PP-40 (40 šāvieni ar pistoli) 3.vietu izcīnīja mūsu Kristīna Savrāne ar Dobeles un Tukuma pārstāvēm.

Pulciņa audzēknes – iesācējas Inga Rūķe, Līva Faituša varonīgi pārvarēja pirmo sacensību ugunskristības un sekmīgi pabeidza šaušanas vingrinājumus.