Eksotiskās dejas grupa “ANARKALI”

Eksotiskās dejas grupas “ANARKALI” nodarbības paredzētas gan bērniem un jauniešiem vecumā no 8 līdz 25 gadiem. Apmācību programma ir veidota uz klasiskās dejas pamatiem. Liela uzmanība tiek pievērsta stājas veidošanai, koordinācijai un audzēkņu individuālo spēju attīstīšanai. Pieredzējušu pedagogu vadībā ir iespējas apgūt dažādus mūsdienu deju virzienus, ka arī austrumu dejas.
Studijai ir liela koncertdarbības pieredze. Repertuārā ir dažādu deju žanru koncertnumuri, deju uzvedumi. Kolektīvā audzēkņi ir daudzu dejas konkursu un festivālu laureāti.
Mūsu studija var iepriecināt jebkuru skatītāju ar spilgto uzvedumu. Jebkurš pasākums ar mūsu piedalīšanas veido prieka, skaistuma un pilnības atmosfēru.

PROGRAMMĀ:

Austrumu deja un folklora, klasiskā, estrādes un raksturdeja,

eksotiskās deja un folklora, modernā deja

Nodarbības notiek 2-3 reizes nedēļā divās vecuma grupās:

10-15 gadi un 16-25 gadi.

Nodarbība sevī ietver:

iesildīšanos, vingrinājumus pie stangas kāju un muguras muskuļu nostiprināšanai, roku plastikas vingrinājumus, deju kombināciju apgūšanu un izdejošanu, stiepšanos. Jūs sapratīsiet, ka Jūsu ķermenis var kustēties citādi, sajutīsiet brīvību un vieglumu! Pulciņa audzēkņi aktīvi piedalās pilsētas pasākumos.

 

Nodarbības bezmaksas.

Informācija: mob.t.29736244, ivarfolomejeva@edu.riga.lv

skolotāja Inna Varfolomejeva

www.facebook.com