Telpu Orientēšanās 201220.11.2012
Results

 

1. Latvijas Universitāte0:30:01
1.place Mārtiņš Linde0:07:17
2.place Anatolijs Tarasovs0:07:24
3.place Mārtiņš Godiņš0:07:39
4.place Jānis Tamužs0:07:41

2. Rīgas Valsts 1. ģimnāzija0:31:50
1.place Mikus Puriņš0:07:17
2.place Alvis Reinsons0:07:43
3.place Madara Šadrina0:08:10
4.place Zane Nāgele0:08:40

3. RTU - DITF0:33:51
1.place Andris Jubelis0:07:23
2.place Kristīne Veita0:08:05
3.place Mārcis Milaknis0:08:27
4.place Mārtiņš Skujenieks0:09:56

4. Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija0:34:49
1.place Artūrs Pauliņš0:06:41
2.place Valters Āboliņš0:06:55
3.place Kaspars Radziņš0:10:19
4.place Eva Rozentāle0:10:54

5. RTU - Būvniecības fakultāte0:35:40
1.place Didzis Vīksne0:07:48
2.place Roberts Krastiņš0:08:29
3.place Nauris Spalviņš0:09:38
4.place Ilze Buža0:09:45

6. Siguldas Valsts ģimnāzija0:36:52
1.place Jānis Bukins0:07:51
2.place Daniels Kārkliņš0:08:54
3.place Kārlis Mārtiņš Briedis0:09:44
4.place Kristaps Kārkliņš0:10:23

7. Rīgas Stradiņa universitāte0:40:40
1.place Fricis Pirtnieks0:09:16
2.place Beāta Zaļaiskalna0:09:49
3.place Arta Jakovela0:10:27
4.place Jevgenijs Bondins0:11:08

8. Rīgas Ekonomikas augstskola0:44:28
1.place Zemgus Žagata0:09:36
2.place Gints Ģērmanis0:10:55
3.place Ilze Vilks0:11:16
4.place Kristīne Liepiņa0:12:41

9. Āgenskalna Valsts ģimnāzija0:46:03
1.place Roberts Līdaks0:09:48
2.place Jurģis Zumbergs0:10:57
3.place Miķelis Ziemelis0:11:23
4.place Raivis Eikens0:13:55

10. JNSC0:46:49
1.place Endijs Titomers0:08:58
2.place Rihards Krūmiņš0:10:12
3.place Aivis Šiliņš0:11:11
4.place Krista Strautniece0:16:28

11. RTU - MLĶF0:48:03
1.place Edgars Laķis0:07:45
2.place Matīss Ratnieks0:11:37
3.place Astrīda Bērziņa0:11:52
4.place Mikus Bērziņš0:16:49

12. Latvijas Lauksaimniecības universitāte0:48:42
1.place Jānis Kūms0:09:29
2.place Andris Leja0:10:50
3.place Kristīne Ruka0:13:06
4.place Viktorija Kigitoviča0:15:17

13. Siguldas pilsētas vidusskola0:50:41
1.place Viesturs Veits0:08:37
2.place Otto Laiva0:11:24
3.place Magda Cigle0:13:19
4.place Nils Ciglis0:17:21

14. Valmieras Viestura vidusskola0:51:23
1.place Atis Heinols0:11:30
2.place Rūdolfs Matīss Vimba0:12:22
3.place Vilma Alberinga0:13:38
4.place Elvita Alksne0:13:53

15. RTU - EEF0:53:31
1.place Andris Gailis0:10:45
2.place Juris Ostups0:10:59
3.place Pēteris Zariņš0:13:54
4.place Edvards Sprūdžs0:17:53

16. RTU - IEVF0:54:41
1.place Nauris Neimanis0:09:40
2.place Artūrs Gulbis0:11:19
3.place Normunds Orlovs0:13:27
4.place Jānis Gūtmanis0:20:15

17. Valmieras sākumskola1:07:14
1.place Sintija Ozola0:13:25
2.place Haralds Višņevskis0:16:26
3.place Arta Renāte Rulle0:18:27
4.place Aija Denija Trēziņa0:18:56

18. RTU - Transporta un mašīnzinību f.0:28:42 !!! NOT 4 RESULTS !!!
1.place Emīls Ūdris0:07:45
2.place Mikus Zvirbulis0:09:19
3.place Raivis Reinsons0:11:38
4.place 0:00:00

19. Rīgas Valsts 3. ģimnāzija0:38:49 !!! NOT 4 RESULTS !!!
1.place Marita Johansena0:09:14
2.place linda nelsone0:12:17
3.place Agnese Tirsa0:17:18
4.place 0:00:00

20. Rīgas Angļu ģimnāzija0:44:05 !!! NOT 4 RESULTS !!!
1.place Austra Zuševica0:09:25
2.place Gints Malzubris0:15:13
3.place Agnese Rudzīte0:19:27
4.place 0:00:00

21. Pamatskola 'Rīdze'0:46:32 !!! NOT 4 RESULTS !!!
1.place Fricis Spektors0:10:41
2.place Tīna Kate Spektore0:13:33
3.place Toms Turks0:22:18
4.place 0:00:00

22. Rīgas Valdorfskola1:35:04 !!! NOT 4 RESULTS !!!
1.place Irbe Blūma0:24:55
2.place Anastasija Šiklova0:34:50
3.place Una Ūdre0:35:19
4.place 0:00:00

23. Banku augstskola0:19:02 !!! NOT 4 RESULTS !!!
1.place Jānis Sārs0:09:02
2.place Dina Zobena0:10:00
3.place 0:00:00
4.place 0:00:00

24. RTU - ETF0:20:54 !!! NOT 4 RESULTS !!!
1.place Kristaps Magone0:09:35
2.place Vitālijs Seržants0:11:19
3.place 0:00:00
4.place 0:00:00

25. Iļģuciema vidusskola0:25:27 !!! NOT 4 RESULTS !!!
1.place Zane Krūmiņa0:10:28
2.place Līva Zobena0:14:59
3.place 0:00:00
4.place 0:00:00

26. RTU - APF0:29:55 !!! NOT 4 RESULTS !!!
1.place Aldis Strožs0:12:00
2.place Ritvars Krastiņš0:17:55
3.place 0:00:00
4.place 0:00:00

27. Valmieras Pārgaujas sākumskola0:33:33 !!! NOT 4 RESULTS !!!
1.place Ann Emīlija Suta0:15:07
2.place Elīna Kalniņa0:18:26
3.place 0:00:00
4.place 0:00:00

28. Rīgas Hanzas vidusskola0:35:35 !!! NOT 4 RESULTS !!!
1.place Katrīna Dzene0:17:41
2.place Marta Klepere0:17:54
3.place 0:00:00
4.place 0:00:00

29. RNBIS0:35:47 !!! NOT 4 RESULTS !!!
1.place Raitis Ozols0:11:30
2.place Ilona Ozola0:24:17
3.place 0:00:00
4.place 0:00:00

30. Ikšķiles vidusskola0:35:55 !!! NOT 4 RESULTS !!!
1.place Emīls Johansens0:16:45
2.place Pauls Johansens0:19:10
3.place 0:00:00
4.place 0:00:00

31. Rīgas Valda Zālīša pamatskola1:14:45 !!! NOT 4 RESULTS !!!
1.place Katrīna Pētersone0:37:05
2.place Anne Miķelsone0:37:40
3.place 0:00:00
4.place 0:00:00

32. Rīgas Tirdzniecības tehnikums0:07:49 !!! NOT 4 RESULTS !!!
1.place Otto Pēteris Pirtnieks0:07:49
2.place 0:00:00
3.place 0:00:00
4.place 0:00:00

33. Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimn.0:09:24 !!! NOT 4 RESULTS !!!
1.place Sandra Grosberga0:09:24
2.place 0:00:00
3.place 0:00:00
4.place 0:00:00

34. Rīgas Jāņa Poruka vidusskola0:09:43 !!! NOT 4 RESULTS !!!
1.place Elizabete Blūmentāle0:09:43
2.place 0:00:00
3.place 0:00:00
4.place 0:00:00

35. Valmieras Pārgaujas ģimnāzija0:09:52 !!! NOT 4 RESULTS !!!
1.place Līga Valdmane0:09:52
2.place 0:00:00
3.place 0:00:00
4.place 0:00:00

36. Olaines 1. vidusskola0:10:10 !!! NOT 4 RESULTS !!!
1.place Gunārs Gaumigs0:10:10
2.place 0:00:00
3.place 0:00:00
4.place 0:00:00

37. Rīgas pilsētas Pļavnieku ģimnāzija0:11:21 !!! NOT 4 RESULTS !!!
1.place Diāna Marta Ruka0:11:21
2.place 0:00:00
3.place 0:00:00
4.place 0:00:00

38. Rīgas 6. vidusskola0:11:36 !!! NOT 4 RESULTS !!!
1.place Ģirts Siliņš0:11:36
2.place 0:00:00
3.place 0:00:00
4.place 0:00:00

39. Baltijas Starptautiskā akadēmija0:11:56 !!! NOT 4 RESULTS !!!
1.place Aiva Freiberga0:11:56
2.place 0:00:00
3.place 0:00:00
4.place 0:00:00

40. Ekonomikas un kultūras augstskola0:12:05 !!! NOT 4 RESULTS !!!
1.place Valters Siliņš0:12:05
2.place 0:00:00
3.place 0:00:00
4.place 0:00:00

41. Rīgas 64. vidusskola0:12:29 !!! NOT 4 RESULTS !!!
1.place Rihards Gailis0:12:29
2.place 0:00:00
3.place 0:00:00
4.place 0:00:00

42. Rīgas 49. vidusskola0:12:46 !!! NOT 4 RESULTS !!!
1.place Imants Keiselis0:12:46
2.place 0:00:00
3.place 0:00:00
4.place 0:00:00

43. RTU - BALTECH0:13:27 !!! NOT 4 RESULTS !!!
1.place Arturs Ģēģeris0:13:27
2.place 0:00:00
3.place 0:00:00
4.place 0:00:00

44. Talsu 2. Vidusskola0:13:35 !!! NOT 4 RESULTS !!!
1.place Nauris Blumbahs0:13:35
2.place 0:00:00
3.place 0:00:00
4.place 0:00:00

45. Latvijas Kultūras akadēmija0:13:38 !!! NOT 4 RESULTS !!!
1.place Laura Nīmante0:13:38
2.place 0:00:00
3.place 0:00:00
4.place 0:00:00

46. RISEBA0:14:14 !!! NOT 4 RESULTS !!!
1.place Dita Zaharova0:14:14
2.place 0:00:00
3.place 0:00:00
4.place 0:00:00

47. Transporta un sakaru institūts0:15:51 !!! NOT 4 RESULTS !!!
1.place Andrejs Vihrovs0:15:51
2.place 0:00:00
3.place 0:00:00
4.place 0:00:00

48. Babītes mūzikas skola0:17:04 !!! NOT 4 RESULTS !!!
1.place Ilze Rusova0:17:04
2.place 0:00:00
3.place 0:00:00
4.place 0:00:00

49. Latvijas Jūras akadēmija0:17:12 !!! NOT 4 RESULTS !!!
1.place Mārtiņš Mačuks0:17:12
2.place 0:00:00
3.place 0:00:00
4.place 0:00:00

50. Mežciema pamatskola0:17:48 !!! NOT 4 RESULTS !!!
1.place Emīls Ģērmanis0:17:48
2.place 0:00:00
3.place 0:00:00
4.place 0:00:00

51. Biznesa augstskola 'Turība'0:18:40 !!! NOT 4 RESULTS !!!
1.place Lota Plezere0:18:40
2.place 0:00:00
3.place 0:00:00
4.place 0:00:00

52. VSDA 'ATTĪSTĪBA'0:19:02 !!! NOT 4 RESULTS !!!
1.place Inta Poriķe0:19:02
2.place 0:00:00
3.place 0:00:00
4.place 0:00:00

53. Rīgas 84. vidusskola0:28:25 !!! NOT 4 RESULTS !!!
1.place Paula Līga Alksne0:28:25
2.place 0:00:00
3.place 0:00:00
4.place 0:00:00

54. Jelgavas Spīdolas Ģimnāzija0:30:43 !!! NOT 4 RESULTS !!!
1.place Ralfs Čākurs0:30:43
2.place 0:00:00
3.place 0:00:00
4.place 0:00:00

55. Rīgas Igauņu pamatskola0:36:35 !!! NOT 4 RESULTS !!!
1.place Nils Valkiainens0:36:35
2.place 0:00:00
3.place 0:00:00
4.place 0:00:00