Telpu Orientēšanās

16.02.2011
Organizators : RTU
Distanču priekšnieks : Mārtiņš Līsmanis
[D40] [H40] [JAUNIEšI / V16] [JAUNIETES / S16] [SIVA] [STUDENTES / S21]
[STUDENTI / V21]
STUDENTI / V21 Distance (1): 11 KP 0.40 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.  207 Anatolijs Tarasovs        LU Datorik  00:09:46
  2.  123 Reinis Grende             OK OZONS    00:11:01
  3.  134 Zemgus Zagata             Rīgas Ekon  00:11:04
  4.  154 Emīls Ūdris               RTU/TMF     00:11:05
  5.  187 Oskars Rencis             Merdiāns    00:11:32
  6.  144 Artūrs Pauliņš            LU, ĢZZF    00:11:43
  7.  149 Didzis Vīksne             RTU Būvnie  00:11:53
  8.    0 Jānis Kļaviņš             RTU ETF     00:11:59
  9.  109 Jānis Kūms                LLU Lauku   00:12:10
 10.  151 Edgars Laķis              RTU, MĶF    00:12:31
 11.  101 Edgars Bernāns            LSPA        00:12:41
 12.    0 Andris Grāpēns            RTU ETF     00:12:58
 13.  172 Kārlis Vīksne             RTU DITF    00:12:59
 14.   67 Kārlis Baltacis           OK Kāpa     00:13:33
 15.  185 Nauris Spalviņš           RTU Būvnie  00:13:45
 16.    0 Andris Kivlenieks         RTU BF      00:14:23
 17.  158 Gustavs Poga              Tacka pa t  00:14:41
 18.  250 Mikus Bērziņš             RTU MĶF pa  00:14:58
 19.    0 Raitis Pirktiņš           RTU EEF     00:15:00
 20.  212 Artjoms Rekuņenko         NAA         00:15:04
 21.  111 Jānis Zaharans            Latvijas U  00:15:32
 22.    0 Dāvis Dišlers             Ozons       00:15:33
 23.  138 Andris Ansabergs          Ebike/SK M  00:15:43
 24.  106 Francs Rozenkreics        Auseklis    00:15:53
 25.   55 Artūrs Tols               RTU APF     00:16:00
 26.  200 Zigmārs Gailis            LU, Vēstur  00:16:05
 27.  266 Valdis Karulis            LU ĢZZF     00:16:09
 28.  183 Mārtiņš Skujenieks        Ozons       00:17:16
 29.  218 Daumants Stīpnieks        OKZK/Talsu  00:17:25
 30.   62 Fricis Pirtnieks          RSP         00:17:33
 31.  113 Kaspars Rudmiezis         RTU IEVF S  00:17:47
 32.   28 Mareks Meņšikovs          Susliki     00:18:00
 33.   16 Ivars Dišereits           RTU APF     00:18:12
 34.  225 Ervīns Veics              Rīga        00:18:15
 35.  248 Mārtiņš Vimba             Ziemeļkurz  00:18:16
 36.  182 Māris Zamovskis           RTU MLĶF    00:18:30
 37.  110 Jānis Latvis              Rīga        00:18:55
 38.  235 Jānis Tamužs              LU          00:19:08
 39.  146 Dainis Kalnbunde          RTU MLĶF    00:19:12
 40.    0 Mārtiņš Zvirbulis         RTU EEF     00:19:16
 41.  100 Daniils Ozoliņš           RTU, Būvni  00:19:19
 42.    0 Raimonds Lapiņš           A2          00:19:24
 43.   65 Jānis Bormanis            RTU BF      00:19:42
 44.  142 Arnis Greitāns            Rīgas Amat  00:19:47
 45.  999 Jānis Ansabergs           Ebike/SK M  00:20:01
 46.  264 Toms Dzenis               DFZ.LV Adv  00:20:38
 47.  224 Ernests Važa              RTU TMF     00:20:56
 48.   19 Jānis Zeidaks             Vientuļos   00:21:08
 49.  245 Māris  Kānītis            RTU TMF     00:21:09
 50.  237 Kristaps Grinbergs        Latvijas U  00:21:14
 51.  128 Ruslans Gelbis            RTU         00:21:21
 51.   47 Ainārs Bērziņš            RTU DITF    00:21:21
 53.   77 Mārtiņš Pakulis           RTU Datorz  00:22:08
 54.   46 Aigars Šics               RTU, Būvni  00:23:48
 55.  103 Elvigs Kabucis            LU Vēsture  00:24:57
 56.    4 Ainārs Brālitis           RTU Būvnie  00:25:40
 57.  265 Uģis Vismanis             Stīvijs Vo  00:25:53
 58.  232 Jānis Gūtmanis            Ziemeļkurz  00:26:35
 59.  196 Valdemārs Stūris          LU Ģeogrāf  00:31:25
 60.  125 Rihards Averats           RTU IEVF S  00:32:53
 61.   18 Jānis Kešāns              Riga        00:34:03
 62.    5 Aldis Kešāns              Rīga        00:34:23
 63.  159 Ģirts Linde               Revo Music  00:36:46
      267 Valters Āboliņš           LU Datorik  DQ      
      247 Mārtiņš Šteinalts         "OK ""Eko   DQ      
      188 Pāvels Ņevodņičenko       Jūrmala     DQ      
       78 Oļegs Jakovļevs           RTU BEST-R  DQ      
       56 Austris Uljāns            RTU BEST-R  DQ      
      234 Jānis Skujenieks          Ozons       DQ      
      249 Matīss Ratnieks           RTU MĶF pa  DQ      
        0 Andris Ivanāns            OK Alnis    DQ      
        0 Salvis Skurjats           RTU ETF     DQ      
       34 Normunds Martinsons       RTU, EEF    DQ      
        0 Intars Jansons            RTU ETF     DQ      
STUDENTES / S21 Distance (1): 11 KP 0.40 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.  164 Ieva Rukšāne              LU Datorik  00:12:27
  2.  175 Kristīne Kokina           LOST        00:12:45
  3.  270 Zane Nāgele               Kāpa        00:13:25
  4.  203 Aija Skrastiņa            orientsupe  00:13:48
  5.   97 Dace Buža                 LU BioFak   00:13:55
  6.  167 Inese Kauķe               LU EVF      00:14:12
  7.  163 Ieva Nāgele               LU Datorik  00:14:24
  8.  115 Krista Strautniece        OK Alnis    00:14:47
  9.  215 Baiba Smila               LSPA        00:14:50
 10.  242 Laura Vīķe                LU EVF      00:14:56
 11.   70 Laura Klāsupa             RKRV        00:14:57
 12.   43 Viktorija Kigitoviča      LLU, Meža   00:15:30
 13.  226 Eva Haberkorne-Vimba      Ziemeļkurz  00:15:58
 14.  268 Vieda Lūsa                LU BF       00:16:00
 15.  236 Krista Mihailova          Ekonomikas  00:16:12
 15.  129 Rūta Miglava              RTU, DITF   00:16:12
 17.  141 Antra Jakovela            Ozons       00:16:14
 18.   36 Brūna Rasa                RTU Būvnie  00:16:36
 19.  102 Elīna Kārkliņa            LSPA        00:17:34
 20.   59 Edīte Bričonoka           OK Kāpa     00:17:38
 21.  124 Renāte Cerbule            RTU DITF    00:17:45
 22.   74 Madara Stapāne            RTU IEVF    00:17:46
 23.   93 Anete Lazdāne             RTU IEVF S  00:17:49
 24.  114 Kate Dūdele               LLU EF      00:18:08
 25.    0 Laura Zeibote             RTU IEVF    00:18:10
 26.   69 Lauma Brūna               LU, Bioloģ  00:18:56
 27.  229 Inga Priedīte             Latvijas M  00:19:18
 28.  241 Laura Novada              RTU MLĶF    00:19:34
 29.   11 Beāta Zaļaiskalna         IK Ausekli  00:19:36
 30.  120 Nataļja Peļepeca          LSPA        00:19:51
 31.  210 Anete Midrijāne           RTU Būvnie  00:19:56
 32.  240 Laura Nīmante             LKA         00:20:52
 33.   12 Dārta Dambe               APF SP      00:20:54
 34.  269 Vita Vagnere-Grinberga    RSU, Medic  00:21:00
 35.   49 Anete Fridrihsone         RTU BEST-R  00:21:08
 36.    0 Lelde Kupče               RTU ETF     00:22:21
 37.  243 Līga Ozoliņa              LSPA        00:22:37
 38.    0 Liene Zariņa              RTU ETF     00:22:43
 39.  239 Lauma Apšeniece           RTU MLĶF    00:22:45
 40.   63 Ieva Grauduma             ĀVĢ         00:22:53
 41.  211 Arta Jakovela             Rīgas Stra  00:23:27
 42.   94 Anna Venskus              RTU,Inženi  00:23:30
 43.   26 Liene Blumbeka            SIVA        00:23:36
 44.   66 Jeļena Solovjova          RTU BEST-R  00:24:13
 45.  177 Līva Asere                RTU, EEF    00:24:27
 46.    0 Baiba Auziņa              A2          00:25:57
 47.   88 Agnese Vēze               RTU, Būvni  00:26:13
 48.  263 Terēze Vimba              RSU         00:26:38
 49.  230 Irbe Vecenāne             LNMM ZF     00:26:43
 50.  107 Ieva Breidaka             Āgenskalns  00:28:02
 51.   71 Līga Eriņa                LSPA        00:29:05
 52.  193 Sanita Ivanova            RTU Būvnie  00:29:51
 53.  133 Zane, Mičule              RTU,Datorz  00:36:55
 54.    0 Laima Preide              RTU ETF     00:42:26
 55.  117 Mairita Vimba             neko        01:02:44
      143 Arnita Toka               LU PedPsih  DQ      
        7 Anastasija Ruseleviča     RTU         DQ      
        0 Baiba Ozola               Mona        DQ      
      175 Kristīne Kokina           orientsupe  DQ      
        0 Vineta Strauta            RTU         DQ      
JAUNIEšI / V16 Distance (1): 11 KP 0.40 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.  206 Alvis Reinsons            Auseklis    00:12:27
  2.  252 Nauris Blumbahs           OKZK/Talsu  00:13:19
  3.  104 Endijs Titomers           OK Alnis    00:13:59
  4.   89 Aivis Šiliņš              OK Alnis    00:14:23
  5.  155 Emīls Vainovskis          Saldus OK   00:15:51
  6.  190 Rihards Staģis            RV1.Ģ       00:16:07
  7.   79 otto pirtnieks            ik ausekli  00:16:43
  8.  253 Ojārs Leja                OKZK/Talsu  00:16:49
  9.   58 Edgars Gaisiņš            Rsp         00:17:16
 10.  178 Madis Ciglis              A2          00:17:31
 11.  184 Miķelis Ziemelis          ok „Ozons”  00:18:11
 12.   13 Edgars Indrāns            OK Kāpa     00:19:20
 13.  180 Mārcis Keišs              RSP         00:19:24
 14.   64 Ingvars Pisarevs          IK Ausekli  00:20:12
 15.  127 Roberts Līdaks            Āgenskalns  00:20:16
 16.  166 Indriķis Ziemelis         Ozons       00:20:49
 17.  198 Valters Bērziņš           RSP         00:22:38
 18.    0 Kristaps Vārna            Ziemeļkurz  00:23:16
 19.    0 Robijs Krievs             IK Ausekli  00:23:35
 20.   51 Armands Štāls             Rsp         00:24:06
 21.  255 Oskars Slāvietis          OKZK/Talsu  00:24:08
 22.  126 Rihards Krūmiņš           OK Alnis    00:24:38
 23.   83 Ričards Arturs Heislers   "Sporta sk  00:29:29
 24.  261 Rihards Gailis            Auseklis I  00:29:53
 25.    1 Ādams Klāvs Pūrītis       PATNIS      00:30:25
 26.  174 Kristaps Bruners          A2          00:30:43
 27.   82 Reinhards Skudra          "Sporta sk  00:30:55
 28.   60 Eduards Heislers          "Sporta sk  00:37:57
       54 Artūrs Gaisiņš            Rsp         DQ      
       81 Patriks Haralds Heislers  "Sporta sk  DQ      
        0 Aigars Alekss             IK Ausekli  DQ      
      194 Toms Baltacis             OK Kāpa     DQ      
        0 Ralfs Čākurs              Alnis       DQ      
JAUNIETES / S16 Distance (1): 11 KP 0.40 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.  116 Madara Brice              OK Ozons    00:16:13
  2.   95 Annija Anna Zaļaiskalna   IK Ausekli  00:16:23
  3.  148 Diāna Marta Ruka          Ozons       00:18:12
  4.   33 Monta Mālniece            OK Kāpa     00:19:39
  5.  136 Agnese Rudzīte            RAĢ, Laimī  00:19:52
  6.  199 Zelma Lapiņa              RAĢ, Laimī  00:20:10
  7.   27 Linda Nelsone             OK Kāpa     00:20:26
  8.  140 Anna Orleāne              RAĢ, Laimī  00:20:41
  9.  221 Edīte Bloka               OKZK/Talsu  00:21:04
 10.  145 Austra Zuševica           RAĢ, Laimī  00:21:23
 11.  223 Elizabete Vimba           Ziemeļkurz  00:22:06
 12.    9 Anna Marija Jensena       Patnis      00:22:29
 13.   32 Marta Daugavvanaga        Patnis      00:22:52
 14.  179 Magda Cigle               A2          00:25:01
 15.  176 Kristīne Ozola            A2          00:25:19
 16.   80 Patrīcija Palčera         Rsp         00:26:37
 17.   57 Beāte Meirāne             "Sporta sk  00:41:14
 18.   86 Sandija Bule              "Sporta sk  00:41:48
 19.    0 Luīze Gulbe               OK Kāpa     00:57:49
 20.   22 Jolnata Nereta            OK Kāpa     00:57:53
       53 Arta Zēna                 Rsp         DQ      
      251 Monika Spiridona          OKZK/Talsu  DQ      
H40 Distance (1): 11 KP 0.40 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.  202 Aigars Vārna              Ziemeļkurz  00:13:10
  2.  197 Valdis Kokorišs           Mona ok     00:13:26
  3.   48 Aldis Strožs              IK Ausekli  00:14:04
  4.  262 Sandris Lācis             Mona, OK    00:15:11
  5.  259 Raivis Reinsons           Auseklis    00:15:53
  6.  157 Guntars Mankus            Saldus OK   00:16:08
  7.  130 Sergejs Šadrins           OK Kāpa     00:16:33
  8.   91 Andris Meļķerts           Saldus OK   00:17:10
  9.  209 Andris Leja               OKZK/Talsu  00:17:27
 10.  189 Raitis Ozols              Zaļā papar  00:17:45
 11.    0 Pēteris Zariņš            Mona        00:18:55
 12.  195 Uldis Rogulis             Mona OK     00:20:16
 13.  204 Ainārs Gailis             Auseklis I  00:22:06
 14.  233 Jānis Nāgelis             Mona        00:23:06
 15.   84 Rodrigo Slaviņš           RPI, Ķīmij  00:26:12
 16.  131 Viesturs Tamužs           LU ĶĪmijas  00:27:19
 17.  205 Ainārs Skrubis            Ziemeļkurz  00:27:25
 18.  152 Egīls Puriņš              MONA OK     00:29:19
      137 Ainārs, Šiliņš            RTU, Enerģ  DQ      
D40 Distance (1): 11 KP 0.40 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.  135 Agita Intsone             Zaļā papar  00:17:58
  2.  108 Inguna Čākure             OK Alnis    00:23:51
  3.   87 Tamāra Kosmačeva          OK Kāpa     00:24:10
  4.  165 Ilona Liniņa              NB          00:26:33
  5.  168 Inese Klāsupa             NB          00:27:57
  6.  139 Anfiza Kraze              IK Ausekli  00:31:25
  7.   98 Daiga Rīgava              OK Alnis    00:34:50
SIVA Distance (2): 8 KP 0.40 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.   17 Ivars Stūrmanis           SIVA        00:32:09
  2.    8 Andrejs Kirillovs         SIVA        00:33:28
  3.   44 Vjačeslavs Bivainītis     SIVA        00:34:42
  4.    2 Agnese Keta               SIVA        00:36:03
  5.   30 Marina Dubašinska         SIVA        00:36:59
  6.   41 Valdis Strods             SIVA        00:40:24
  7.   40 Sandris Homičš            SIVA        01:23:57

© Tak-Soft 2001-2009 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.16 [2009.820] @ 16.02.2011 21:34:34 NGO PRO.ini