RTU Studentu Parlamenta Telpu Orientēšanās 2010, Ķīpsala

2010.02.16.
Organizatori : Rolands Blumbeks, Roberts Krastiņš, Mārtiņš Līsmanis, Rasa Brūna, Dāvis Dišlers
Distanču priekšnieks : Mārtiņš Līsmanis
[#1] [S16] [S21] [STUDENTES] [STUDENTI] [V16]
[V21]
STUDENTI Distance (1): 14 KP 0.40 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.   53 Anatolijs Tarasovs        Latvijas U  00:04:06
  2.   54 Mārtiņš Linde             Latvijas U  00:04:11
  3.   22 Andris Jubelis            RTU DITF    00:04:12
  4.  117 Nauris Spalviņš           RTU BF      00:04:26
  5.  106 Valters Āboliņš           Latvijas U  00:04:30
  6.  108 Mikus Žagata              LU Vēsture  00:04:31
  7.  116 Edgars Sparāns            BSA         00:04:34
  8.  176 Marģers Kietis            LU DF       00:04:37
  9.   57 Emīls Ūdris               Rīgas Tehn  00:04:44
 10.   55 Jānis Bukins              LU, Fizika  00:04:49
 10.   58 Andris Cāns               RTU ETF     00:04:49
 12.   23 Aigars Zumbergs           RTU iEVF G  00:04:50
 13.  119 Valdis Karulis            LU ĢZZF     00:04:53
 14.  183 Krišs Borītis             RTU MĶFSP   00:05:06
 15.  157 Mikus Bērziņš             RTU MĶF     00:05:07
 16.   83 Kalvis Brūns              Latvijas U  00:05:11
 17.   37 Arnolds Āriņš             RTU ETF     00:05:13
 18.   74 Klāvs Vabulnieks          EEF sp      00:05:20
 19.   19 Ainārs Brālītis           RTU BFSP    00:05:29
 19.   38 Rolands Rozītis           LU PPF      00:05:29
 21.  102 Juris Rimicāns            RTU TMF     00:05:32
 21.  146 Vladimirs Muravskis       RTU DITF    00:05:32
 23.  178 Oskars Enģelis            Banku augs  00:05:34
 24.   95 Andis Laveiķis            Banku Augs  00:05:35
 25.   75 Aleksandrs Riguns         RTU, EEF    00:05:41
 26.  181 Konstantīns Ruckis        RTU IEVFSP  00:05:44
 27.   10 Jānis Zeidaks             Vientuļie   00:05:47
 27.  105 Kristaps Grinbergs        Latvijas U  00:05:47
 29.  148 Prans Brazdausks          RTU + MLķF  00:05:49
 30.  120 Kristaps Vanags           EEF SP      00:05:55
 31.   99 Eduards Liepiņš           Banku Augs  00:05:57
 32.   56 Ivars Celiņš              LU ĢZZF     00:05:59
 33.  179 Vadims Grebins            Banku augs  00:06:04
 34.  101 Artūrs Stangainis         RTU BFSP    00:06:05
 35.    9 Jānis Mežiels             RTU ETF     00:06:06
 36.   72 Kārlis Vīksne             RTU DITF    00:06:11
 37.   63 Ruslans Gelbis            RTU, TMF    00:06:23
 38.   31 Kristaps Kuzņecovs        BFSP        00:06:27
 39.  500 Lācis LĀCIS               RTUSP       00:06:28
 40.    5 Matīss Ratnieks           RTU MLĶF S  00:06:29
 41.   49 Mārtiņš Pakulis           RTU DITF S  00:06:31
 42.   97 Jānis Vuļš                Banku Augs  00:06:33
 43.  112 Ainārs Šiliņš             RTU Enerģē  00:06:39
 44.   73 Kaspars Vīksne            LU EVF      00:06:52
 45.  173 Mārcis Riekstiņš          RTU DITF    00:06:57
 46.   39 Krists Dzenis             RTU BF      00:07:16
 47.  167 Kārlis Vīksne             RTU BF      00:07:20
 48.    8 Mārcis Graube             RTU, EEF    00:07:30
 49.   12 Normunds Martinsons       RTU EEFaks  00:07:37
 50.   81 Edgars Skudra             RTU DITF    00:07:42
 51.  169 Dainis Selickis           RTU TMF     00:07:47
 52.   33 Viesturs Sproģis          RTU BF      00:07:48
 53.   96 Vladislavs Grebins        Banku Augs  00:07:56
 54.  172 Vilnis Kauliņš            RTU ETFSP   00:08:10
 55.   61 Lauris Pumpurs            RTU TMF BI  00:08:26
 55.  168 Dmitrijs Šarovs           RTU BFSP    00:08:26
 57.   79 Viktors Parfjonovs        RTU EEF     00:08:30
 58.  171 Valters Skrastiņš         RTU ETFSP   00:08:41
 59.   36 Maksims Mironovs          RTU  ETF    00:09:44
 60.   80 Sergejs Zorins            RTU EEF     00:11:13
       59 Miks Šķēle                RTU BF      DQ      
STUDENTES Distance (1): 14 KP 0.40 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.   69 Ieva Rukšāne              LU DF       00:04:57
  2.   70 Ieva Nāgele               LU DF       00:05:20
  3.   71 Dace Buža                 RSU Medicī  00:05:34
  4.  134 Daiga Brakmane            LU BF       00:05:46
  4.   17 Rasa Brūna                RTU, Būvni  00:05:46
  6.  121 Anete Midrijāne           RTU BF      00:05:49
  7.  135 Laura Novada              RTU MLĶF    00:05:50
  7.  152 Līga Šūpulniece           LJA         00:05:50
  9.   46 AijA Riepniece            RTU MĶf     00:06:08
 10.   50 Liena Amoliņa             APF SP      00:06:13
 11.   78 Ilze Birzniece            RTU DITF    00:06:58
 11.  110 Irbe Vecenāne             LU ĢZZF     00:06:58
 13.   64 Sanita Ivanova            RTU BF      00:07:07
 14.   24 Diāna Sprindža            RTU, IEVF   00:07:44
 14.  149 Evita Golubeva            RTU  MLķF   00:07:44
 16.   29 Madara Safonova           RTU BFSP    00:08:00
 17.  103 Liene Leikuma             RTU IEVF    00:08:07
 18.   48 Madara Garanča            RTU IEVF    00:08:22
 19.  170 Baiba Cina                RTU EEF     00:08:40
 20.  177 Eva Skujiņa               RTU IEVFSP  00:08:41
 21.  175 Laima Briede              RTU ETFSP   00:08:58
 21.  180 Arita Dekšeniece          LU EVF      00:08:58
 23.   52 Lelde Supe                APF SP      00:09:06
 24.   45 Ieva Pakere               RTU EEFSP   00:09:25
 25.  174 Liene Zariņa              RTU ETFSP   00:09:27
 26.    6 Linda Drukmane            RTU, EEF    00:09:35
 27.   60 Silvija Cibuļska          LU PPF      00:10:20
 28.   27 Dārta Dimante             RTU BFSP    00:10:31
 29.    7 Inese Vilciņa             RTU EEf     00:11:42
 30.   32 Kristīne Ķīse             RTU BF      00:13:20
        1 Inga Priedīte             LMA,Teksti  DQ      
       88 Liene Blumbeka            RSU RF      DQ      
       86 Jekaterina Agapova        RTU IEF SE  DQ      
      182 Antra Jakovela            RSU ESF     DQ      
V21 Distance (1): 14 KP 0.40 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.  147 Reinis Grende             OK RSP      00:04:18
  2.   21 Ivars Ziemelis            OK Ogre     00:04:31
  3.  145 Ģirts Liniņš              VIGA        00:04:35
  4.  164 Guntars Mankus            Saldus OK   00:04:38
  4.  107 Artis Jansons             RSP         00:04:38
  6.  114 Andris Leja               Ziemeļkurz  00:04:43
  6.  151 Raimonds Puksis           Ogre        00:04:43
  8.   89 Ivars Kļaviņš             RSP         00:04:44
  9.  109 Jānis Skujenieks          RSP         00:05:05
 10.  132 Pēteris Kursītis          Auseklis L  00:05:11
 11.  186 Arvis Gelbis              RSP         00:05:14
 11.  166 Ilmārs Ķauķītis           DreamTeam   00:05:14
 13.  100 Fricis Pirtnieks          RSP         00:05:18
 14.   94 Andris Mireckis           OKZK        00:05:27
 15.  133 Sandris Lācis             Mona OK     00:05:29
 16.   76 Toms Riekstiņš            RSP         00:05:44
 17.  104 Uvis Soika                VIGA        00:05:49
 18.   92 Pēteris Pirtnieks         ok MONA     00:05:55
 19.  150 Sandis Pētersons          BEBRI       00:06:03
 20.  160 Mārtiņš Skujenieks        RSP         00:06:05
 21.   34 Aldis Strožs              Auseklis    00:06:07
 22.  115 Aigars Vārna              Ziemeļkurz  00:06:11
 23.  154 Janis Linde               A2          00:06:26
 24.  184 Raitis Ozols              Zaļā papar  00:06:36
 25.   77 Ervīns Veics              Ziema Aucē  00:07:00
 26.   66 Ainārs Skrubis            OK Ziemeļk  00:07:05
 27.  158 Andis Krams               Zaļa papar  00:07:54
 28.  155 Māris Grēniņš             Auseklis    00:09:29
      185 Andis Siliņš              RSP         DQ      
S21 Distance (1): 14 KP 0.40 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.   85 Kristīne Ruka             RSP         00:05:26
  2.   67 Inese Kauķe               Briksnis S  00:05:36
  3.  144 Ilona Kleina              Saldus OK   00:06:06
  4.   91 Agita Intsone             ok  Zaļā p  00:06:24
  5.  153 Ināra Linde               individuāl  00:06:47
  6.   62 Ilze Ārniece              SK Mežapar  00:08:03
  7.  161 Inese Purgaile            BEBRI       00:09:22
  8.  159 Inguna Krama              Zaļa papar  00:09:23
  9.   68 Arnita Toka               Briksnis S  00:10:12
 10.   93 Alvita Mirecka            OKZK        00:11:10
       87 Jūlija Agapova            32.vidussk  DQ      
V16 Distance (1): 14 KP 0.40 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.  136 Alvis Reinsons            Auseklis    00:05:04
  2.  139 Ojārs Leja                Ziemeļkurz  00:05:34
  3.   40 Miķelis Ziemelis          Rīgas skol  00:06:05
  4.  127 Nauris Blumbahs           Ziemeļkurz  00:06:09
  5.  128 Daumants Stīpnieks        Ziemeļkurz  00:06:42
  6.   14 Otto Pēteris Pirtnieks    Auseklis    00:06:45
  7.   44 Edgars Strahs             Auseklis    00:07:08
  8.  122 Aivis Šiliņš              OK "ALNIS"  00:07:13
  9.   42 Gustavs Jānis Goža        RSP         00:07:25
 10.  130 Oskars Slāvietis          Ziemeļkurz  00:08:10
       16 Armands Mozžegorovs       RSP         DQ      
S16 Distance (1): 14 KP 0.40 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.   84 Diāna Marta Ruka          RSP         00:06:29
  2.  129 Edīte Bloka               Ziemeļkurz  00:07:32
  3.   41 Elizabete Blūmentāle      RSP         00:08:24
#1 Distance (STUDENTI,STUDENTES,V21,S21,V16,S16): 14 KP 0.40 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.   53 Anatolijs Tarasovs        Latvijas U  00:04:06
  2.   54 Mārtiņš Linde             Latvijas U  00:04:11
  3.   22 Andris Jubelis            RTU DITF    00:04:12
  4.  147 Reinis Grende             OK RSP      00:04:18
  5.  117 Nauris Spalviņš           RTU BF      00:04:26
  6.  106 Valters Āboliņš           Latvijas U  00:04:30
  7.  108 Mikus Žagata              LU Vēsture  00:04:31
  7.   21 Ivars Ziemelis            OK Ogre     00:04:31
  9.  116 Edgars Sparāns            BSA         00:04:34
 10.  145 Ģirts Liniņš              VIGA        00:04:35
 11.  176 Marģers Kietis            LU DF       00:04:37
 12.  107 Artis Jansons             RSP         00:04:38
 12.  164 Guntars Mankus            Saldus OK   00:04:38
 14.  114 Andris Leja               Ziemeļkurz  00:04:43
 14.  151 Raimonds Puksis           Ogre        00:04:43
 16.   57 Emīls Ūdris               Rīgas Tehn  00:04:44
 16.   89 Ivars Kļaviņš             RSP         00:04:44
 18.   55 Jānis Bukins              LU, Fizika  00:04:49
 18.   58 Andris Cāns               RTU ETF     00:04:49
 20.   23 Aigars Zumbergs           RTU iEVF G  00:04:50
 21.  119 Valdis Karulis            LU ĢZZF     00:04:53
 22.   69 Ieva Rukšāne              LU DF       00:04:57
 23.  136 Alvis Reinsons            Auseklis    00:05:04
 24.  109 Jānis Skujenieks          RSP         00:05:05
 25.  183 Krišs Borītis             RTU MĶFSP   00:05:06
 26.  157 Mikus Bērziņš             RTU MĶF     00:05:07
 27.   83 Kalvis Brūns              Latvijas U  00:05:11
 27.  132 Pēteris Kursītis          Auseklis L  00:05:11
 29.   37 Arnolds Āriņš             RTU ETF     00:05:13
 30.  186 Arvis Gelbis              RSP         00:05:14
 30.  166 Ilmārs Ķauķītis           DreamTeam   00:05:14
 32.  100 Fricis Pirtnieks          RSP         00:05:18
 33.   74 Klāvs Vabulnieks          EEF sp      00:05:20
 33.   70 Ieva Nāgele               LU DF       00:05:20
 35.   85 Kristīne Ruka             RSP         00:05:26
 36.   94 Andris Mireckis           OKZK        00:05:27
 37.  133 Sandris Lācis             Mona OK     00:05:29
 37.   38 Rolands Rozītis           LU PPF      00:05:29
 37.   19 Ainārs Brālītis           RTU BFSP    00:05:29
 40.  102 Juris Rimicāns            RTU TMF     00:05:32
 40.  146 Vladimirs Muravskis       RTU DITF    00:05:32
 42.  178 Oskars Enģelis            Banku augs  00:05:34
 42.   71 Dace Buža                 RSU Medicī  00:05:34
 42.  139 Ojārs Leja                Ziemeļkurz  00:05:34
 45.   95 Andis Laveiķis            Banku Augs  00:05:35
 46.   67 Inese Kauķe               Briksnis S  00:05:36
 47.   75 Aleksandrs Riguns         RTU, EEF    00:05:41
 48.  181 Konstantīns Ruckis        RTU IEVFSP  00:05:44
 48.   76 Toms Riekstiņš            RSP         00:05:44
 50.   17 Rasa Brūna                RTU, Būvni  00:05:46
 50.  134 Daiga Brakmane            LU BF       00:05:46
 52.   10 Jānis Zeidaks             Vientuļie   00:05:47
 52.  105 Kristaps Grinbergs        Latvijas U  00:05:47
 54.  148 Prans Brazdausks          RTU + MLķF  00:05:49
 54.  121 Anete Midrijāne           RTU BF      00:05:49
 54.  104 Uvis Soika                VIGA        00:05:49
 57.  152 Līga Šūpulniece           LJA         00:05:50
 57.  135 Laura Novada              RTU MLĶF    00:05:50
 59.   92 Pēteris Pirtnieks         ok MONA     00:05:55
 59.  120 Kristaps Vanags           EEF SP      00:05:55
 61.   99 Eduards Liepiņš           Banku Augs  00:05:57
 62.   56 Ivars Celiņš              LU ĢZZF     00:05:59
 63.  150 Sandis Pētersons          BEBRI       00:06:03
 64.  179 Vadims Grebins            Banku augs  00:06:04
 65.   40 Miķelis Ziemelis          Rīgas skol  00:06:05
 65.  160 Mārtiņš Skujenieks        RSP         00:06:05
 65.  101 Artūrs Stangainis         RTU BFSP    00:06:05
 68.  144 Ilona Kleina              Saldus OK   00:06:06
 68.    9 Jānis Mežiels             RTU ETF     00:06:06
 70.   34 Aldis Strožs              Auseklis    00:06:07
 71.   46 AijA Riepniece            RTU MĶf     00:06:08
 72.  127 Nauris Blumbahs           Ziemeļkurz  00:06:09
 73.  115 Aigars Vārna              Ziemeļkurz  00:06:11
 73.   72 Kārlis Vīksne             RTU DITF    00:06:11
 75.   50 Liena Amoliņa             APF SP      00:06:13
 76.   63 Ruslans Gelbis            RTU, TMF    00:06:23
 77.   91 Agita Intsone             ok  Zaļā p  00:06:24
 78.  154 Janis Linde               A2          00:06:26
 79.   31 Kristaps Kuzņecovs        BFSP        00:06:27
 80.  500 Lācis LĀCIS               RTUSP       00:06:28
 81.    5 Matīss Ratnieks           RTU MLĶF S  00:06:29
 81.   84 Diāna Marta Ruka          RSP         00:06:29
 83.   49 Mārtiņš Pakulis           RTU DITF S  00:06:31
 84.   97 Jānis Vuļš                Banku Augs  00:06:33
 85.  184 Raitis Ozols              Zaļā papar  00:06:36
 86.  112 Ainārs Šiliņš             RTU Enerģē  00:06:39
 87.  128 Daumants Stīpnieks        Ziemeļkurz  00:06:42
 88.   14 Otto Pēteris Pirtnieks    Auseklis    00:06:45
 89.  153 Ināra Linde               individuāl  00:06:47
 90.   73 Kaspars Vīksne            LU EVF      00:06:52
 91.  173 Mārcis Riekstiņš          RTU DITF    00:06:57
 92.   78 Ilze Birzniece            RTU DITF    00:06:58
 92.  110 Irbe Vecenāne             LU ĢZZF     00:06:58
 94.   77 Ervīns Veics              Ziema Aucē  00:07:00
 95.   66 Ainārs Skrubis            OK Ziemeļk  00:07:05
 96.   64 Sanita Ivanova            RTU BF      00:07:07
 97.   44 Edgars Strahs             Auseklis    00:07:08
 98.  122 Aivis Šiliņš              OK "ALNIS"  00:07:13
 99.   39 Krists Dzenis             RTU BF      00:07:16
100.  167 Kārlis Vīksne             RTU BF      00:07:20
101.   42 Gustavs Jānis Goža        RSP         00:07:25
102.    8 Mārcis Graube             RTU, EEF    00:07:30
103.  129 Edīte Bloka               Ziemeļkurz  00:07:32
104.   12 Normunds Martinsons       RTU EEFaks  00:07:37
105.   81 Edgars Skudra             RTU DITF    00:07:42
106.  149 Evita Golubeva            RTU  MLķF   00:07:44
106.   24 Diāna Sprindža            RTU, IEVF   00:07:44
108.  169 Dainis Selickis           RTU TMF     00:07:47
109.   33 Viesturs Sproģis          RTU BF      00:07:48
110.  158 Andis Krams               Zaļa papar  00:07:54
111.   96 Vladislavs Grebins        Banku Augs  00:07:56
112.   29 Madara Safonova           RTU BFSP    00:08:00
113.   62 Ilze Ārniece              SK Mežapar  00:08:03
114.  103 Liene Leikuma             RTU IEVF    00:08:07
115.  172 Vilnis Kauliņš            RTU ETFSP   00:08:10
115.  130 Oskars Slāvietis          Ziemeļkurz  00:08:10
117.   48 Madara Garanča            RTU IEVF    00:08:22
118.   41 Elizabete Blūmentāle      RSP         00:08:24
119.   61 Lauris Pumpurs            RTU TMF BI  00:08:26
119.  168 Dmitrijs Šarovs           RTU BFSP    00:08:26
121.   79 Viktors Parfjonovs        RTU EEF     00:08:30
122.  170 Baiba Cina                RTU EEF     00:08:40
123.  171 Valters Skrastiņš         RTU ETFSP   00:08:41
123.  177 Eva Skujiņa               RTU IEVFSP  00:08:41
125.  180 Arita Dekšeniece          LU EVF      00:08:58
125.  175 Laima Briede              RTU ETFSP   00:08:58
127.   52 Lelde Supe                APF SP      00:09:06
128.  161 Inese Purgaile            BEBRI       00:09:22
129.  159 Inguna Krama              Zaļa papar  00:09:23
130.   45 Ieva Pakere               RTU EEFSP   00:09:25
131.  174 Liene Zariņa              RTU ETFSP   00:09:27
132.  155 Māris Grēniņš             Auseklis    00:09:29
133.    6 Linda Drukmane            RTU, EEF    00:09:35
134.   36 Maksims Mironovs          RTU  ETF    00:09:44
135.   68 Arnita Toka               Briksnis S  00:10:12
136.   60 Silvija Cibuļska          LU PPF      00:10:20
137.   27 Dārta Dimante             RTU BFSP    00:10:31
138.   93 Alvita Mirecka            OKZK        00:11:10
139.   80 Sergejs Zorins            RTU EEF     00:11:13
140.    7 Inese Vilciņa             RTU EEf     00:11:42
141.   32 Kristīne Ķīse             RTU BF      00:13:20
       59 Miks Šķēle                RTU BF      DQ      
       86 Jekaterina Agapova        RTU IEF SE  DQ      
      185 Andis Siliņš              RSP         DQ      
       87 Jūlija Agapova            32.vidussk  DQ      
      182 Antra Jakovela            RSU ESF     DQ      
       88 Liene Blumbeka            RSU RF      DQ      
        1 Inga Priedīte             LMA,Teksti  DQ      
       16 Armands Mozžegorovs       RSP         DQ      

© Tak-Soft 2001-2009 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.16 [2009.820] @ 2010.02.16. 21:10:28 OK Ziemelkurzeme