RTU Studentu Parlamenta Telpu Orientēšanās 2010, Ķīpsala

2010.02.16.
Organizatori : Rolands Blumbeks, Roberts Krastiņš, Mārtiņš Līsmanis, Rasa Brūna, Dāvis Dišlers
Distanču priekšnieks : Mārtiņš Līsmanis
[#1] [S16] [S21] [STUDENTES] [STUDENTI] [V16]
[V21]
STUDENTI Course (1): 18 KP 0.60 km ^
  # NR    Name                      Club        Result                
  1.  116 Edgars Sparāns            BSA         00:05:02
  2.   53 Anatolijs Tarasovs        Latvijas U  00:05:03
  3.  106 Valters Āboliņš           Latvijas U  00:05:04
  4.   54 Mārtiņš Linde             Latvijas U  00:05:07
  5.  200 Marģers Kietis            LU Datori   00:05:08
  6.  108 Mikus Žagata              LU Vēsture  00:05:09
  7.  117 Nauris Spalviņš           RTU BF      00:05:14
  8.   22 Andris Jubelis            RTU DITF    00:05:43
STUDENTES Course (1): 18 KP 0.60 km ^
  # NR    Name                      Club        Result                
  1.  121 Anete Midrijāne           RTU BF      00:05:44
  2.   17 Rasa Brūna                RTU, Būvni  00:05:45
  3.   71 Dace Buža                 RSU Medicī  00:05:48
  4.  152 Līga Šūpulniece           LJA         00:05:50
  5.  134 Daiga Brakmane            LU BF       00:07:03
  6.   70 Ieva Nāgele               LU DF       00:07:07
  6.   69 Ieva Rukšāne              LU DF       00:07:07
  8.  135 Laura Novada              RTU MLĶF    00:07:59
V21 Course (1): 18 KP 0.60 km ^
  # NR    Name                      Club        Result                
  1.  147 Reinis Grende             OK RSP      00:04:40
  2.   21 Ivars Ziemelis            OK Ogre     00:04:44
  3.  107 Artis Jansons             RSP         00:04:58
  4.  145 Ģirts Liniņš              VIGA        00:05:41
  5.  109 Jānis Skujenieks          RSP         00:05:42
  6.   89 Ivars Kļaviņš             RSP         00:06:39
      164 Guntars Mankus            Saldus OK   DQ      
      114 Andris Leja               Ziemeļkurz  DQ      
      151 Raimonds Puksis           Ogre        DQ      
S21 Course (1): 18 KP 0.60 km ^
  # NR    Name                      Club        Result                
  1.   67 Inese Kauķe               Briksnis S  00:06:31
  2.   85 Kristīne Ruka             RSP         00:06:37
  3.  144 Ilona Kleina              Saldus OK   00:07:34
  4.   62 Ilze Ārniece              SK Mežapar  00:07:35
  5.   91 Agita Intsone             ok  Zaļā p  00:07:39
  6.  161 Inese Purgaile            BEBRI       00:07:40
      153 Ināra Linde               individuāl  DQ      
      159 Inguna Krama              Zaļa papar  DQ      
V16 Course (1): 18 KP 0.60 km ^
  # NR    Name                      Club        Result                
  1.  136 Alvis Reinsons            Auseklis    00:06:09
  2.  139 Ojārs Leja                Ziemeļkurz  00:06:19
  3.  127 Nauris Blumbahs           Ziemeļkurz  00:07:07
  4.   40 Miķelis Ziemelis          Rīgas skol  00:07:58
  5.   14 Otto Pēteris Pirtnieks    Auseklis    00:09:00
      122 Aivis Šiliņš              "OK ""ALNI  DQ      
      128 Daumants Stīpnieks        Ziemeļkurz  DQ      
S16 Course (1): 18 KP 0.60 km ^
  # NR    Name                      Club        Result                
  1.   84 Diāna Marta Ruka          RSP         00:06:19
  2.   41 Elizabete Blūmentāle      RSP         00:06:21
  3.  129 Edīte Bloka               Ziemeļkurz  00:06:24
#1 Course (STUDENTI,STUDENTES,V21,S21,V16,S16): 18 KP 0.60 km ^
  # NR    Name                      Club        Result                
  1.  147 Reinis Grende             OK RSP      00:04:40
  2.   21 Ivars Ziemelis            OK Ogre     00:04:44
  3.  107 Artis Jansons             RSP         00:04:58
  4.  116 Edgars Sparāns            BSA         00:05:02
  5.   53 Anatolijs Tarasovs        Latvijas U  00:05:03
  6.  106 Valters Āboliņš           Latvijas U  00:05:04
  7.   54 Mārtiņš Linde             Latvijas U  00:05:07
  8.  200 Marģers Kietis            LU Datori   00:05:08
  9.  108 Mikus Žagata              LU Vēsture  00:05:09
 10.  117 Nauris Spalviņš           RTU BF      00:05:14
 11.  145 Ģirts Liniņš              VIGA        00:05:41
 12.  109 Jānis Skujenieks          RSP         00:05:42
 13.   22 Andris Jubelis            RTU DITF    00:05:43
 14.  121 Anete Midrijāne           RTU BF      00:05:44
 15.   17 Rasa Brūna                RTU, Būvni  00:05:45
 16.   71 Dace Buža                 RSU Medicī  00:05:48
 17.  152 Līga Šūpulniece           LJA         00:05:50
 18.  136 Alvis Reinsons            Auseklis    00:06:09
 19.   84 Diāna Marta Ruka          RSP         00:06:19
 19.  139 Ojārs Leja                Ziemeļkurz  00:06:19
 21.   41 Elizabete Blūmentāle      RSP         00:06:21
 22.  129 Edīte Bloka               Ziemeļkurz  00:06:24
 23.   67 Inese Kauķe               Briksnis S  00:06:31
 24.   85 Kristīne Ruka             RSP         00:06:37
 25.   89 Ivars Kļaviņš             RSP         00:06:39
 26.  134 Daiga Brakmane            LU BF       00:07:03
 27.  127 Nauris Blumbahs           Ziemeļkurz  00:07:07
 27.   70 Ieva Nāgele               LU DF       00:07:07
 27.   69 Ieva Rukšāne              LU DF       00:07:07
 30.  144 Ilona Kleina              Saldus OK   00:07:34
 31.   62 Ilze Ārniece              SK Mežapar  00:07:35
 32.   91 Agita Intsone             ok  Zaļā p  00:07:39
 33.  161 Inese Purgaile            BEBRI       00:07:40
 34.   40 Miķelis Ziemelis          Rīgas skol  00:07:58
 35.  135 Laura Novada              RTU MLĶF    00:07:59
 36.   14 Otto Pēteris Pirtnieks    Auseklis    00:09:00
      164 Guntars Mankus            Saldus OK   DQ      
      159 Inguna Krama              Zaļa papar  DQ      
      151 Raimonds Puksis           Ogre        DQ      
      122 Aivis Šiliņš              "OK ""ALNI  DQ      
      153 Ināra Linde               individuāl  DQ      
      128 Daumants Stīpnieks        Ziemeļkurz  DQ      
      114 Andris Leja               Ziemeļkurz  DQ      

© Tak-Soft 2001-2008 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.0 [2008.410] @ 2010.02.17. 0:02:00 SIME